Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Kişisel bilgileriniz ve transfer bilgilerinizi, size hizmet sunabilmek, dolandırıcılık veya diğer yasa dışı aktiviteleri önlemek için sistemimizde işleme tabi tutabiliriz. Ayrıca, yasaların izin verdiği ölçüde doğrulama süreçlerinin ve diğer hizmetlerimizin bir parçası olarak (pazar araştırması, özel tanıtımlar ve hizmetlerimiz hakkında size bilgi göndermek dahil olmak üzere) itibarlı referans kaynaklarından hakkınızda bilgi edinebiliriz.

Yukarıdaki amaçlara yönelik olarak toplanan kişisel verileriniz, başka bir ülkede bulunabilecek olan bağlı şirketlerimiz, yetkili temsilcilerimiz, hizmet sağlayıcılarımız, emniyet görevlileri, mahkemeler, Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), Mali Suçlar Araştırma Kurumu (MASAK) ya da gönderici ile paylaşabiliriz. Yasa ya da düzenleme uyarınca izin verildiği veya öngörüldüğü durumlar haricinde bu bilgiler başka hiç kimseyle paylaşılmayacaktır.

0850 259 85 58 arayarak kişisel bilgilerinize erişim talep edilebilir, bilgilerinizin silinmesini, yok edilmesini, düzeltilmesini ya da güncellenmesini isteyebilir ya da pazarlama amaçlı kullanıma ilişkin rızanızı geri çekebilirsiniz. Talebiniz en geç 20 iş günü içinde sonuçlanacaktır.

Formu doldurmak ve imzalamak suretiyle kişisel bilgilerinizi, yukarıdaki amaçlar doğrultusunda, toplamamızı, kullanmamızı aktarmamızı ve gönderici ülkeye aktarma da dahil olmak üzere kabul etmiş olursunuz.