Paran güvenle Tronapay ile sende

Tronapay İle

Gelen Paramı Nasıl Alabilirim?

Tronapay Noktamıza Gelin

Size en yakın Tronapay noktasına geçerli kimliğiniz ile birlikte gelin. Tronapay noktalarımızı öğrenmek için tıklayın.

İşlem Formunu Doldurun

Adınıza gelen ödemeyi almak için işlem formunu eksiksiz doldurun ve işlem yapılması için Tronapay yetkilisine verin.

Referans Kodunuzu İletin

Para gönderenin size ilettiği referans kodunuzu Tronapay yetkilisine ileterek kimliğinizi doğrulayın. Paranızı teslim alın.

  • En yakın Tronapay  Noktasına, geçerli kimlik belgeniz ile giderek işlem formunu eksiksiz ve doğru doldurun.
  • Gönderim tutarını ( TL/USD/EURO ) ve masraf ücretini Tronapay yetkilisine verin.
  • Tronapay yetkilisi tarafından, işlem tamamlandıktan sonra size verilen işlem dekontunu imzalayarak, bir nüshasını alın.
  • işlem dekontu üzerindeki ve SMS ile telefonunuza iletilen Tronapay Ödeme İşlemi’nize ait Referans Kodunu alıcınıza iletin.
  • Tronapay ile paranız güvenle adresinde! Alıcı kişi referans kodu ile dakikalar içerisinde gönderdiğiniz parayı çeksin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Size en yakın Tronapay Noktasına, geçerli kimlik belgeniz ile giderek işlem formunu eksiksiz ve doğru doldurun.
  • Tronapay ödeme işleminizi yapacak olan Tronapay yetkilisine; doldurmuş olduğunuz işlem formunu geçerli kimliğinizle birlikte verin.
  • Tronapay ödeme işleminizi yapacak olan Tronapay yetkilisinden dilerseniz, yurt dışından gelen para birimini TL, Euro ya da Amerikan Doları para birimlerinden birinde olmak üzere başka bir para biriminde almayı isteyebilirsiniz. (Tronapay ile hangi para birimlerinde yurt dışı para transferi yapabileceğinize dair daha detaylı bilgi almak için: TRONAPAY İLE HANGİ PARA BİRİMLERİNDE YURT DIŞI PARA TRANSFERİ YAPABİLİRİM? ‘e bakınız.)
  • Tronapay yetkilisi gönderiyi, kimliğinizi ve vermiş olduğunuz bilgileri kontrol ederek sisteme giriş sağlayacak ve ödeme işlemi için işleme özel dekont üretecektir. İşlem dekontunun size ait kopyasını kontrol edip, ödemenizi alıp, işlem dekontunun şirket kopyasını imzalayıp Tronapay yetkilisine teslim ediniz.
  • Para alma işleminiz başarıyla tamamlanmıştır.

Pasaport/ T.C. Nüfus Cüzdanı/ T.C. Kimlik Kartı/ Resimli ve T.C. Kimlik numarası yazılı Ehliyet, İkamet Tezkeresi geçerlidir.

Hayır. Siz paranızı hizmet noktasından alırken herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Sadece para transferi yaparken gönderen kişiden masraf alınır.

Tronapay ile herhangi bir ülkeden Türkiye’ ye para gönderilirken, en fazla ne kadar para yollanabileceği, paranın çıktığı ülkenin kuralları dahilindedir ve bu tutar her ülke için farklılık göstermektedir. Türkiye içinde herhangi bir ülkeden adınıza gelmiş, parayı alırken herhangi bir üst limit ya da alt limit bulunmamaktadır. Size en yakın Tronapay Hizmet Noktasından işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tronapay ile yurtdışından size gelen parayı Türkiye’de Türk Lirası, Amerikan Doları ya da Euro olarak tüm Tronapay Hizmet Noktalarından alabilirsiniz.

Hayır. Tronapay ile adınıza yollanmış parayı güvenliğiniz için yalnızca siz çekebilirsiniz.