Paranı güvenle Tronapay ile gönder

Tronapay İle

Nasıl Para Gönderebilirim?

Geniş Hizmet Ağı

Size en yakın Tronapay Hizmet Noktasına, geçerli kimlik belgeniz ile gidin.

Hızlı Gönderim Formu

Tronapay Talimat Formunu eksiksiz ve doğru doldurarak gönderim tutarını gişe görevlisine verin.

Anında Gönderim

Para transfer işlemine ait gönderim numaranızı (REFERANS KODU) alıcınızla paylaşın.

  • Size en yakın Tronapay Noktasına, geçerli kimlik belgeniz ile giderek para gönderme işlem formunu eksiksiz ve doğru doldurun.
  • İşlem formu, gönderim tutarını ( TL/Amerikan Doları /EURO ) ve masraf ücretini Tronapay yetkilisine  verin. Dilerseniz ödeme yapmış olduğunuz tutar dışında, alıcı kişiye gönderilmesini istediğiniz para birimini değiştirebilirsiniz. ( Tronapay ile hangi para birimlerinde yurt dışı para transferi yapabileceğinize dair daha detaylı bilgi almak için: TRONAPAY İLE HANGİ PARA BİRİMLERİNDE YURT DIŞI PARA TRANSFERİ YAPABİLİRİM? ‘e bakın. )
  • Tronapay  yetkilisi tarafından, işlem tamamlandıktan sonra size verilen işlem dekontunu imzalayarak, bir nüshasını almanız gerekmektedir.
  • Dakikalar içerisinde alıcı kişi parayı çekebilir. İşlem dekontu üzerindeki ve sms ile telefonunuza iletilen Tronapay ödeme işleminize ait Referans Kodunu alıcınıza iletin.

Sıkça Sorulan Sorular

  • 18 yaşını doldurmuş olmalısınız.
  • Geçerli bir kimlik sunmalısınız.
  • Hizmet verilen para birimlerinden birinde işlem yapmalısınız.( Türkiye’ de Tronapay işlemlerinde geçerli para birimleri Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro’dur.)
  • Tronapay ile size gönderilmiş parayı Tronapay noktalarından almak için Referans numaranız olmalı.

Pasaport/ T.C. Nüfus Cüzdanı/ T.C. Kimlik Kartı/ Resimli ve T.C. Kimlik numarası yazılı Ehliyet, İkamet Tezkeresi geçerlidir.

Ülke mevzuatına göre reşit olan herkes Tronapay ile para gönderip/alabilir. Kişiden kişiye para transfer hizmetinde banka hesabının olması zorunluluğu yoktur.

Tronapay ile tek seferde yapacağınız yurtdışı para gönderimleri için üst limitler bulunmaktadır. Bu limitler; Amerikan Doları gönderimleriniz için 10.000 Amerikan Doları, Euro gönderimleriniz için 10.000 Euro, Türk Lirası gönderimleriniz için 50.000 TL’ dir. (Limitler ülkelere göre değişiklik göstermektedir.)